Zurka FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zurka FORUM

Bespaltni programi, filmovi,muzika,igrice, tutoriali,sve na jednom mestu
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  www.zurkaforum.com  

 

 GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
tdejo86
U prolazu



Broj poruka : 21
Datum upisa : 05.12.2007

GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija Empty
PočaljiNaslov: GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija   GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija Icon_minitimeČet 7 Feb 2008 - 21:50

Kod:
http://rapidshare.com/files/105834767/GenialSIS.rar

Kompletan program za certifikovanje možete preuzeti sa gore navedenog linka.

08.04.2008 ponovo stavlen link, SymbianSigned neće raditi još neko vreme za free user-e tako da ću videti da nadjem neki način za izradu certifikata... Pozdrav!


Poslednji put izmenio tdejo86 dana Uto 8 Apr 2008 - 15:38, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
nelenkg
Pocetnik



Broj poruka : 13
Datum upisa : 14.02.2008

GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija Empty
PočaljiNaslov: Re: GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija   GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija Icon_minitimeSub 16 Feb 2008 - 14:33

imei 355506017275931 ,hvala ti
Nazad na vrh Ići dole
viktorp
Pocetnik



Broj poruka : 13
Datum upisa : 18.12.2007

GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija Empty
PočaljiNaslov: Re: GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija   GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija Icon_minitimePon 3 Mar 2008 - 2:47

Svaka čast, ubih se oko tih pustih certifikata, spsio si me, hvala puuuuuuuno.
imei 356996013927768
Nazad na vrh Ići dole
viktorp
Pocetnik



Broj poruka : 13
Datum upisa : 18.12.2007

GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija Empty
PočaljiNaslov: Re: GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija   GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija Icon_minitimeUto 4 Mar 2008 - 1:59

Hvala na registraciji tj. aktivacionom broju,
ali imam problem, kaže da sam dosta programa potpisao za 24h,
a nisam ni jedan jedeni-
Znaš li možda u čemu grešim?
Izvini na smaranju.

Pozz
Viktor
Nazad na vrh Ići dole
tdejo86
U prolazu



Broj poruka : 21
Datum upisa : 05.12.2007

GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija Empty
PočaljiNaslov: Re: GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija   GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija Icon_minitimeSre 5 Mar 2008 - 11:58

viktorp ::
Hvala na registraciji tj. aktivacionom broju,
ali imam problem, kaže da sam dosta programa potpisao za 24h,
a nisam ni jedan jedeni-
Znaš li možda u čemu grešim?
Izvini na smaranju.

Pozz
Viktor

Nema ograničenja u broju potpisanih programa, jedino ima ograničenje u broju izrađenih certifikata, a tebi treba samo jednom da napraviš za tvoj telefon, sačuvaš i onda koristiš, nema potrebe za svaki program da praviš novi certifikat, potpisuješ sa već postojećim Exclamation Exclamation Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
mihajlo1985
Imate manje od 10 postova,ako ne pocnete da pisete bicete banovani sa foruma!



Broj poruka : 1
Datum upisa : 16.03.2008

GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija Empty
PočaljiNaslov: jedino me ti mozes spasiti ovog sertifikata   GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija Icon_minitimeNed 16 Mar 2008 - 13:40

357663014872422 Unapred HVALA! iscimao sam se oko ovog sertifikata i nista Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
fearman
Redovan clan
fearman


Broj poruka : 153
Datum upisa : 25.01.2008

GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija Empty
PočaljiNaslov: Re: GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija   GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija Icon_minitimeČet 27 Mar 2008 - 16:37

tdejo86
ajd molim te postavi ponovo link za ovu stvarcicu ako ti nije problem jer ne mogu da skinem kaze da je fajl obrisan i ako bi mi reko kako se bese gleda imei broj ne mogu da se setom sifre pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
fearman
Redovan clan
fearman


Broj poruka : 153
Datum upisa : 25.01.2008

GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija Empty
PočaljiNaslov: Re: GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija   GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija Icon_minitimeSub 29 Mar 2008 - 22:03

ajde ako mozes i meni da sredis sertifikat,molim te hitno mi treba,ako ti nije problem
359738005800778 hvala ti unapred
Nazad na vrh Ići dole
tdejo86
U prolazu



Broj poruka : 21
Datum upisa : 05.12.2007

GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija Empty
PočaljiNaslov: Re: GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija   GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija Icon_minitimePon 7 Apr 2008 - 20:36

Nažalost symbianSigned ne radi već više od 3 meseca, tako da certifikate mogu praviti samo oni koji su platili za takvu vrstu naloga. Pojavilo se sad na nekom kineskom sajtu način na koji se može doži do ličnog certifikata, pa ostavljam link za one koje žele da probaju...

zahtev za certifikat

p.s. Ponovo ću uploadovati GenialSiS na rapid.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija Empty
PočaljiNaslov: Re: GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija   GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
GenialSiS 1.1 - program za certifikovanje symbian aplikacija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bluetooth Hakerska Java aplikacija
» Najbolji Math Program za s60v3
» Virusi za symbian telefone
» 55 Full Symbian S60 3rd Application
» n-gage igrice za sve symbian telefone

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zurka FORUM :: Programi-
Skoči na: